Komunikat o błędzie

  • Notice: Trying to get property 'html' of non-object w soundcloudfield_field_formatter_view() (linia 427 z /home/kwik/domains/2nt.eu/public_html/sites/all/modules/soundcloudfield/soundcloudfield.module).
  • Notice: Trying to get property 'html' of non-object w soundcloudfield_field_formatter_view() (linia 428 z /home/kwik/domains/2nt.eu/public_html/sites/all/modules/soundcloudfield/soundcloudfield.module).

vr2017b2.jpg

http://www.vina-rock.com/entradas/

Viña Rock staje się jednym z najważniejszych festiwali hiszpańskiej sceny. Viña Rock obchodzi swoją 22 edycję w dniach od 28 do 30 kwietnia 2017 roku i zaprezentuje ponad 100 artystów na sześciu scenach. Więcej historii, doświadczenia, przygody i świetnej muzyki czeka nas w Villarrobledo.

W nowej edycji festiwalu potwierdzono udział artystów takich jak Mala Rodríguez, La Pegatina, Boikot, Non Servium, Tierra Santa, Lendakaris Muertos, Obús, Talco, Txarango, Canteca de Macao, El Último Ke Zierre, Leo Jiménez, Sínkope, Narco, Mägo de Oz, Che Sudaka, Vita Imana, Los Aslándticos oraz wielu innych.

W środę 28 września o godzinie 12:00 można zakupić bilety na 22 edycję Viña Rock za 25€ (ilość biletów ograniczona). Pamiętaj, że w ubiegłym roku wejściówki były w tej samej cenie i w czasie krótszym niż 24 godziny sprzedano ponad 70% biletów.

vr2017c3.jpg

stat4u