Komunikat o błędzie

  • Notice: Trying to get property 'html' of non-object w soundcloudfield_field_formatter_view() (linia 427 z /home/kwik/domains/2nt.eu/public_html/sites/all/modules/soundcloudfield/soundcloudfield.module).
  • Notice: Trying to get property 'html' of non-object w soundcloudfield_field_formatter_view() (linia 428 z /home/kwik/domains/2nt.eu/public_html/sites/all/modules/soundcloudfield/soundcloudfield.module).
 

www.kontrasty.szczecin.pl - przedsprzedaż biletów
www.youtube.com/kwiktv
www.llull.cat
www.lapegatina.com
www.skambomambo.pl

Grupa La Pegatina pochodzi z Barcelony i działa od 2003 roku. Wydali dwie płyty Al Carrer! i Via Mandarina. Znajdziemy na nich słoneczne, tchnące świeżością piosenki oraz mnóstwo pozytywnej energii. Przy tworzeniu obu albumów współpracowało wielu znanych artystów, m.in. Che Sudaka, Gambeat czy Manu Chao. Z ich strony www.lapegatina.com można za darmo ściągnąć obie ich płyty. Na koncertach dokładają wszelkich starań, żeby poruszyć wszystkich na scenie i pod sceną. Nie czują się lepsi od publiczności i stawiają na komunikację z nią. Na trasie koncertowej w roku 2009 Via Mandarina Tour wracają, aby zaprezentować styl znany od lat w Katalonii, jako rumba urbana, nazywany przez niektórych punkiem na bazie hiszpańskiej gitary i cajón flamenco. W tym roku ruszają także w dalsze części Europy, mają w planie mini-trasy m.in. po Anglii, Francji, Niemczech i Szwajcarii. U nas zagrają 3 listopada we wtorek, w towarzystwie najlepszej polskiej orkiestry ska - Skambomambo.

SKAMBOMAMBO zespół pochodzi z Szczecina lecz wokalista grupy Mario Cordina jest obywatelem Malty. Jak sami o sobie mówią: "Gramy radosne SKA, połączone z fuzją pop, punk, swing, rock steady, reggae, i coś, czego nie da się określić. Jeśli chodzi o inspiracje, to jest to wypadkowa naszych przeróżnych zainteresowań muzycznych, gdyż każdy z nas ma inne pasje." Najnowsza historia grupy rozpoczyna się w październiku 2007, kiedy to Skambomambo jako jeden z finalistów festiwalu"GRAMY 2007" znalazł się na płycie-składance Polskiego Radia Szczecin. Utwór "Taksówkarz" otwiera to wydawnictwo i był promowany koncertem w radiowym studiu koncertowym transmitowanym "live" przez w/w radio...
www.myspace.com/skambomambo2006

Bilety 15 zł w przedsprzedaży. Istnieje możliwość zamówienia biletów przez internet - waldek@kontrasty.szczecin.pl

stat4u